fbpx
Existent Unicorn Studio

In a World of Games,
We’re the Game Changers.

Přečtěte si náš příběh

Naše mise

Ve studiu Existent Unicorn máme jasně definovaný „raison d’être“ a není to jen vývoj softwaru a her. S více než 15 lety zkušeností v oblasti IT se snažíme spojit nezapomenutelné herní zážitky se vzděláváním budoucích vývojářů. Kombinujeme osvědčené metody vývoje a řízením kvality, spolu s inovativními přístupy se zaměřením na nejnovější dostupné technologie. Zároveň vzděláváme zábavným a moderním způsobem zaměřeným na komunitu a komunikaci a to vše pomocí našich tří hlavních hodnot – Inovace, Kvality a Vzdělávání.

Joška – Zakladatel Existent Unicorn

Inovace

První z našich tří nejdůležitějších hodnot je bezesporu inovativní přístup! Nejsme jen programátoři; jsme průkopníci, kteří objevují nové možnosti ve vývoji her a všech dalších oblastech, které se byť jen lehce týkají vývoje. A zároveň se nebojíme použít moderní AI nástroje!

#CHATGPT_ROCKSPřečtětěte si jak posunujeme hranice!

Kvalita

Druhou z našich hodnot, je bezesporu kvalita! Ta pro nás není jen cílem, ale i závazkem vůči vám. Naše profesionální zkušenosti z oblasti řízení kvality nás předurčuje k tomu, abysme dodávali vždy a pouze kvalitní informace a produkty a abysme nastavovali tu nejvyšší možnou laťku ve všem, co děláme.

#WE_LOVE_QAPonořte se s námi do tajů „QA“!

Vzdělávání

Poslední a zároveň důležitou hodnotou je vzdělávání! Nikdo neví vše, a my nejsme výjimkou. V oblasti IT je potřeba se učit každý den a zůstat open minded! Navíc nechceme vzdělávat jen sebe, ale i vás! Jen tak budeme stavět generaci budoucích vývojářů, kteří budou psát hry, které budou bavit!

#LEVEL_UPMrkněte na naše články!

Naše portfolio

Office: Coffee & Deadlines

Máte práci v kanceláři, milujete kávu a nenávidíte deadliny? Máme pro vás geniální a vtipný simulátor vaší práce!

Nemáte práci v kanceláři, milujete kávu a nenávidíte deadliny? To nevadí, protože si to nyní můžete vyzkoušet v našem jedinečném simulátoruru!

Nemáte rádi kávu a milujete deadliny? V tomto případě asi není hra pro vás, ale vyzkoušet ji můžete!

(Zkratka OCD je čistě náhodná a nemá nic společného s obsedantně kompulzivní poruchou … akorát že vůbec)


Objevte skvělou „kancelářskou zábavu“

Nenechte si ujít novinky! Sledujte všechny naše sítě a přijďte za námi na discord!

Zůstaňte v obraze a přidejte se k naší komunitě na sociálních sítích, aby vám neunikly žádné novinky, nápady, tutoriály či milníky!


Facebook


Twitter


Youtube


Instagram


Discord

Chcete vědět více? Prozkoumejte nejnovější články


Život mě postavil před řadu neuvěřitelných situací, které mě naučily, že i ty nejbláznivější sny se mohou stát skutečností. Kdybyste mi řekli, že se pustím do tak netradičního projektu plného jednorožců a že ho budu tvořit sám, uvěřil bych vám. Protože čím neuvěřitelnější a smělejší sen, tím více věřím v jeho realizaci. člověk prostě musí mít velké sny! Teď je potřeba na chvíli přestat snít a začít pracovat na tom, aby se mé sny staly realitou. Osobně doufám, že díky mému studiu najdete spoustu dobrých informací, úžasných inspirací, spoustu skvělých nápadů anebo se si prostě najdete pár kamarádů z ovlasti vývoje her.

Máte jakýkoliv dotaz? Napište mi mail nebo mi napište na discordu!

Joška – Zakladatel Existent Unicorn
josef@existentunicorn.com